KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095145
nr 1309 5145
Sven Olof Rosén
(1908-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -67, Interiör med flicka. Olja på duk54x45 cm
Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:48:14
23/2 19:19:42
Sven Olof Rosén
Läs mer om Sven Olof Rosén